sport

 • Studénecký posun na 3. místo řídil hattrickem Sochorek 15.12.2017
  Krajská hokejová liga měla ve středu na programu jedno ze svých vložených kol, které už v úterý rozehráli hokejisté Studénky, kteří v přímé bitvě o 3. místo uspěli proti porubské rezervě, když v Ostravě zvítězili 7:4 a oplatili tak soupeři porážku 3:10 z prvního vzájemného duelu v sezoně. Novojičínské béčko pak doma nestačilo na B tým Frýdku-Místku, se který […]
 • Tatra se v Porubě držela, ale nakonec inkasovala v závěru 15.12.2017
  Stejně jako v minulém vzájemném střetnutí v RT Torax Aréně se s favoritem dlouho drželi, ale zatímco v minulém případě vezli domů alespoň bod za porážku 1:2 po prodloužení, tentokráte z toho byla prohra 1:2 v základní hrací době.
 • Deník nám fandí: FC Kopřivnice 14.12.2017
  Redakce každý týden v pondělí v tištěné verzi Deníku zveřejňuje skupinové fotografie fotbalových týmů. Každé pondělí tak představí konkrétní klub a je přitom úplně jedno, jakou ligu hrají - zda třeba kraj či okres.
 • Talentované křídlo Jan Kelar: Domácí zápasy jsou pro nás za odměnu 14.12.2017
  /ROZHOVOR/ Úspěšnými trojkami pomohl odstranit z cesty pardubickou Synthesii a celkem čtrnácti body se podílel na nedělním vítězství 71:50. Talentované křídlo v podobě Jana Kelara získává cenné zkušenosti i v Kooperativa NBL, kde sbírá minuty v NH Ostrava.
 • Nový Jičín v Šumperku opustil led předčasně! Utkání se však dohrálo 14.12.2017
  Čtyři sedminy základní části jsou minulostí. Každého ze sedmi účastníků druholigové skupiny Východ, který má za sebou 24 utkání, jich čeká ještě 18.
 • Kopřivnická spojka Jan Gřes: Brácha už mi nedává takové kapky 13.12.2017
  /ROZHOVOR/ Ve svých čtyřiadvaceti letech patří k tomu zkušenějšímu, co může kádr extraligových házenkářů Kopřivnice nabídnout. Odchovanec klubu Jan Gřes naposledy pomohl dobrým výkonem k dvoubodovému přísunu s Novým Veselím, po kterém mohli svěřenci Lubomíra Veřmiřovského slavit již šestou výhru v sezoně a posun na 4. příčku.
 • Vikingové bodovali v Brně a nyní je čeká vedoucí Náchod 13.12.2017
  V přímém souboji o druhé místo v Národní lize, sk. Východ, si z Brna přivezli bod za porážku po samostatných nájezdech. Florbalisté Kopřivnice tak po třinácti odehraných kolech nadále drží 2. pozici.
 • Nové závišické naděje si užily tradiční klubovou akci 13.12.2017
  Ani v letošním roce nechyběla na tréninku závišických judistů oblíbená prosincová návštěva, kterou si prvně užilo dvanáct začínajících judistů, kteří navštěvují závišický oddíl od září.
 • Manažer Ďáblů Urban: Se sezonou jsem zatím spokojeni 13.12.2017
  Do sezony vstupovali s nejmladším kádrem a s cílem porvat se o co nejlepší umístění za favorizovaným triem Poruba, Hodonín a Šumperk. Novojičínští hokejisté zatím plní své plány nad očekávání a těsně za polovinou základní části, která čítá celkem 42 utkání, jim v druholigové skupině Východ patří 4. příčka.
 • Bravo! Nový Jičín skosil lídra z Poruby 12.12.2017
  Novojičínští hokejisté navázali na výhru z derby, když si vyšlápli na vedoucí Porubu a už ve středu se představí v Šumperku.

Kontakt

Adresa turistické ubytovny Gól

Mapa

V blízkosti turistické ubytovny Gól